ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKAMIZ

Mükemmellik
RSY, her müşterisi için değer yaratmak ve müşterilerinin beklentilerinin ötesinde kaliteli faaliyetler sunmak amacı ile "Müşteri Memnuniyetini" en üst seviyede tutmayı kendisine hedef edinmiştir. Müşteri odaklı çalışma prensibi paralelinde; müşterilerimizin öneri ve şikayetlerine hızlı bir şekilde sonuçlar üretmeyi hedeflemektedir.

Çalışanların Katılımı
Üst yönetim başta olmak üzere tüm RSY çalışanları olarak çevre korumanın ve iş güvenliğinin hepimizin sorumluluğu olduğu bilinciyle bu konudaki çalışmalara yetki ve sorumluluklarımız dâhilinde etkin olarak katılmak gerektiği inancındayız. Bu amaçla etkin bilgi akışı ve eğitimlerle kendimizi çevre koruma ve iş güvenliği konusunda sürekli geliştirmekteyiz.

Sürekli Gelişim
RSY ,Sürekli gelişmeyi felsefe haline getirmiştir. İş Süreçleri kalitesinde , kirliliğin önlenmesi ve iş güvenliği konularında sürekli olarak gelişmeyi daha iyiye ulaşmayı taahhüt etmektedir.

İş Güvenliği
RSY , tüm faaliyetlerinde insanı en değerli varlığı olarak kabul eder ve daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratarak, oluşabilecek her türlü kayıpları en aza indirmeyi öncelikli iş hedefi olarak benimser. RSY, çalışanlarının sağlık ve güvenlik düzeylerinin geliştirilmesini iş veriminin gereği olarak görür. Entegre Yönetim Sistemi uygulanarak, sistem periyodik olarak gözden geçirilir ve performansı izlenerek, sürekli olarak gelişmesi sağlanır.

 Bu amaçla;

  • - İş Güvenliği ve Çevre konuları ile ilgili tüm yerel kanun, yönetmelik ve standartlara uyulur.
  • - Meslek Hastalıkları, İş Sağlığı ve İş Güvenliği konularındaki tüm riskler değerlendirilir ve koruyucu önlemler alınır.
  • - Yeni proje ve proseslerin Meslek Hastalıkları, İş Güvenliği ve Çevre açısından etkileri projelendirme aşamasında değerlendirilir.
  • - Tüm çalışanların katılımı ile tehlikeler kaynağında yok edilerek sıfır iş kazası ve meslek hastalığı hedeflenir.
  • - Faaliyetlerimiz sırasında meydana gelebilecek herhangi bir kaza veya acil durumda kayıplarımızı en aza indirecek sistemler geliştirilir.
  • - Faaliyetlerimiz sırasında; Teknik, ekonomik ve ticari olanakların elverdiği ölçüde çevreye en az zarar veren teknolojileri uygulayarak doğal kaynaklarımızı korumak, hem ham madde kullanımını uygun değerlerde tutmak ve oluşan atıkların uygun geri kazanımlarının sağlanmasına yardımcı olmak öz sorumluluğumuzdur.
  • - Başarıya ulaşmak ve sürekli gelişme için çalışanlarımız ve müteahhitlerimiz iş güvenliği, kalite ve çevre konularında eğitilir.

İşyerlerimizdeki tüm çalışanlarımız  bu politikadaki hedeflere ulaşabilmek için işbirliği içinde çalışarak gerekli önlemleri alır ve sürekli gelişime açık bir kültür oluştururlar.

 

Hemen Teklif Al

Aşağıda formu doldurarak ya da sitemizde bulunan iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry